Dokumentacja i instrukcje
Dokumentacja i instrukcje

Zanim zaczniesz przygodę z pierwszym polskim asystentem głosowym, zapoznaj się z dokumentacją, która zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat działania systemu i urządzeń. Poniżej podajemy najważniejsze linki:

-> DOKUMENTACJA 

-> FORUM 

-> FACEBOOK 

-> YOUTUBE

 

Offline HOTword
Offline HOTword

"Słucham Cię" to motto naszego projektu. Chcemy, żeby to nie był tylko slogan, ponieważ cały czas staramy się słuchać potrzeb i opinii naszych klientów.

W najnowszej wersji 0.104 rozpoczynamy obsługę "słowa klucza" (słowa aktywującego mikrofon). Więcej informacji znajdziecie w naszych aktualnościach

-> Wersja 0.104 "Słucham Cię" 

Zigbee
Zigbee

Najnowsza wersja systemu 0.103 Zigbee. Od tej wersji dajemy możliwość łatwego korzystania z urządzeń Zigbee bez potrzeby stosowania bramek producentów. Rozwiązanie oparte jest na projekcie Zigbee2MQTT 

Więcej informacji znajdziecie w naszej dokumentacji.

Forum AI-Speaker
Utworzyliśmy forum dla społeczności AI-Speaker

Na prośbę użytkowników stworzyliśmy miejsce, w którym użytkownicy (i nie tylko) urządzeń AI-Speaker mogą wymieniać się pomysłami, wiedzą lub po prostu zadawać pytania! Link do FORUM 

Chcemy zbudować to miejsce i oddać je społeczności - osoby, które zaangażują się i będą aktywne na forum, zostaną automatycznie promowani na moderatorów / administratorów.

Jeśli masz projekt związany z Asystentem domowym, który wykonałeś i masz ochotę go opisać dla innych to będziemy bardzo wdzięczni :) 

Integracja z Google Home
Integracja z Google Home

Dostarczamy AIS Google Home, czyli integrację Asystenta domowego z platformą programistyczną dla Asystenta Google. Integracja działa poprzez oficjalne Google Assistant SDK i pozwala na wysyłanie poleceń i zadawanie pytań Asystentowi Google z poziomu Asystenta domowego. Więcej informacji TUTAJ

Czy jesteś gotowy, aby obudzić swój dom, odzyskać prywatność i dołączyć do światowej społeczności pasjonatów automatyki domowej?
Czy jesteś gotowy, aby obudzić swój dom, odzyskać prywatność i dołączyć do światowej społeczności pasjonatów automatyki domowej?

Internet Rzeczy (IoT) nadchodzi do naszych domów. Ilość urządzeń, które łączą się ze sobą i systemami nadrzędnymi w celu gromadzenia, przetwarzania i wymiany danych w naszych domach stale rośnie. Zmienia to sposób w jaki działa nasz dom, jak wyglądają nasze interakcje ze światem, jak żyjemy. 

czytaj całość »
Twoje konto
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl