Bramka AIS dom (dev BT)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 249,00 zł 279,00 zł 249.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 202,44 zł 226,83 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bramka IoT&audio, model dev BT, wersja deweloperska

Nasza bramka IoT&audio z wbudowanym asystentem domowym pozwala na odtwarzanie treści audio (muzyka, podcasty, audiobooki, radia internetowe), korzystanie z asystenta przy sprawdzaniu godziny, pogody czy wyszukiwaniu informacji. Umożliwia również sterowanie automatyką domową i wykrywanie zdarzeń. Można używać jej na kilka sposobów: z aplikacji mobilnej dostępnej na platformie Android; z aplikacji w przeglądarce internetowej dostępnej lokalnie w Twojej sieci; za pomocą dedykowanego pilota radiowego oraz za pomocą komend głosowych. AIS dom potrafi sterować ponad tysiącem urządzeń automatyki domowej i robi to lokalnie, czyli bez wysyłania danych do serwisów zdalnych. Takie działanie odbiega od ogólnego trendu, który zaczyna panować na rynku i jest ono z naszej strony zamierzone. Szanujemy prywatność użytkowników naszego produktu.

 

 Link do DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

 

  Parametry techniczne deweloperskiej bramki IoT&audio

dev BT

 


 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (10)

6 grudnia 2018

Dzień dobry, Czy poza preinstalowanym oprogramowaniem istnieje możliwość dogrywania swoich programów dla środowiska Linux ? Pozdrawiam, Michał Labuda

11 grudnia 2018

Tak, mamy nawet własne repozytorium pakietów :) Jest vim, git, python, node i wszystkie inne fajne rzeczy ;) Można dodać co tylko się chce / co tylko da się skompilować na arm - bo jesteśmy open source!

11 grudnia 2018

Mam zamiar kupić devkit BT. Nie jestem programistą, ale interesuje mnie projekt AI Speaker. Czy jest szansa na aplikację dla iOS? Oczywiście w grę by wchodziły testy przez aplikację TestFlight. Chodzi mi o to, że choć Android dominuje na rynku to nie wyobrażam sobie sukcesu Ai Speaker bez wsparcia w postaci aplikacji dla iOS. Docelowo mogłyby też wchodzić w grę aplikacje desktopów dla Windows i macOS

11 grudnia 2018

Czy można liczyć na aplikację mobilną na system iOS? Chodzi mi o to, że nie da się rozwinąć tego typu produktu pomijając wsparcie iPhone. Ponadto chciałbym zapytać, czy zainstalowany w AiS Android 7.0 otrzyma aktualizację do wersji 9.0? Ponadto na stronie z opisem devkitu przydałby się link do instrukcji obsługi w PDF. Chodzi także o możliwość wyrażenia opinii co do oprawy graficznej instrukcji obsługi, aby materiały dołączone do finalnego produktu były maksymalnie czytelne i zrozumiałe dla osób nie mających dotychczas styczności z tego typu sprzętem sterowanym głosem

17 grudnia 2018

Dziękujemy za wiadomość! Aplikacja działa w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej, także na iOS. Niestety ograniczenia platformy iOS powodują, że nie można używać mikrofonu w przeglądarce, więc na iOS nie ma możliwości wydawania komend głosowych z aplikacji. Natywna aplikacja na iOS powstanie jak uda nam się pozyskać programistę iOS do naszego zespołu. Projekt jest Open Source, sponsorujemy rozwój oprogramowania i oczywiście zapraszamy wszystkich programistów do współpracy. Desktopowych natywnych aplikacji nie planujemy, całe sterowanie bramką i urządzeniami jest możliwe z przeglądarki. Pozdrawiamy, zespół AI-Speaker!

17 grudnia 2018

(odnośnie drugiej wiadomości) Aplikacja działa w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej, także na iOS. Niestety ograniczenia platformy iOS powodują, że nie można używać mikrofonu w przeglądarce więc na iOS nie ma możliwości wydawania komend głosowych z aplikacji. Natywna aplikacja na iOS powstanie jak uda nam się pozyskać programistę iOS do naszego zespołu. Projekt jest Open Source, sponsorujemy rozwój oprogramowania i oczywiście zapraszamy wszystkich programistów do współpracy. Aktualizujemy komponenty systemu (aplikacje i biblioteki) na bieżąco wypuszczając aktualizację (co mniej więcej 2 tygodnie(,, nie mamy w tej chwili w planie aktualizacji systemu do wersji 9.0. Uzupełniliśmy już opisy bramek o linki do strony, gdzie powstaje dokumentacja techniczna. Jest ona na bieżąco uzupełniana o nowe iformacje, więc na razie nie zamykamy jej w gotowym dokumenie PDF. Pozdrawiamy!

18 grudnia 2018

Czy są dostępne jakieś prezentacje / filmiki jak działa to urządzenie oraz jak wygląda sterowanie głosem? Czy nie ma problemu z obsługą VOD jak Netflix i HBO GO. Czy jest planowana możliwość sterowania urządzeniami / odbiornikami poprzez RF 433MHz? Pozdrawiam.

1 stycznia 2019

jestem świeżo przed kapitalnym remontem domu. Potrzebuję jednej, prostej choć może złożonej funkcjonalności: sterowania głosem z każdego z pomieszczeń. Tzn. wchodząc do danego pomieszczenia (w suficie czy np. w ścianie wbudowany mikrofon) wydaję polecenie głosowe żeby zapalić światło czy włączyć telewizor. Do zrobienia czy na razie s-f?

4 stycznia 2019

Na naszym profilu na FB udostępniliśmy kilka filmików pokazujących działanie, na dniach wrzucimy kolejny:) W temacie obsługi VOD- na urządzeniu jest root oraz przeglądarka Chrome, nie blokujemy instalowania żadnych aplikacji i wiemy, że użytkownicy naszego sprzętu instalują np Netflix i informują nas, że im to działa. My jednak nie mamy licencji od dostawców VOD - na developerskiej wersji urządzenia jest root (odpowiednimi programami można robić wszystko, w tym nagrywać video) a co za tym idzie taka wersja developerska nie dostanie licencji od Netflix itd., dlatego my nie instalujemy i nie wspieramy tego typu instalacji. A w temacie 433MHz - tak, planujemy dodać taką funkcjonalność w przyszłości i wspierać ją na urządzeniu.

4 stycznia 2019

To już żadne s-f :) coś takiego można osiągnąć, w przypadku naszego systemu do tego potrzeba: 1. jedna bramka AIS dom, 2. w każdym pokoju tani tablet lub telefon z androidem i naszą darmową aplikacją https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.sviete.dom&hl=en_US, 3. w opcjach naszej aplikacji aplikacji ustawiamy 2 opcje: - wybieramy bramkę z którą ma się urządzenie łączyć (do której ma wysyłać komendy) oraz - zaznaczamy opcję: "Pozwól na wykrywanie urządzenia jako odtwarzacza w sieci" - w ten sposób urządzenie "będzie robiło" nie tylko za mikrofon ale też będzie głośnikiem. W ten sposób z każdego pomieszczenia w domu można sterować całym audio oraz automatyką domową (głosem lub dotykiem) i dostawać zwrotne informację wizualne i głosowe.

Twoje konto
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl