Polski asystent głosowy od AIS Dom, bramka dev BT

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 249,00 zł 249.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 202,44 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Już dzisiaj możesz cieszyć się możliwościami, jakie daje Asystent Domowy AIS! Możesz odtwarzać muzykę z Youtube, słuchać ulubionego radia, wiadomości, podcastów czy audiobooków. Możesz też podłączyć dysk zewnętrzny lub połączyć się z dyskami zdalnymi i korzystać z ich zasobów. Zapytasz o pogodę, godzinę, wyszukasz informacje. Dzięki platformie Home Assistant masz możliwość integracji z ponad tysiącem komponentów- sterowanie inteligentnymi urządzeniami będzie przyjemnością!

A wszystko to odbywa się w języku polskim!

Wystarczy podłączyć naszą bramkę IoT&audio do swojego zestawu audio, monitora lub TV, połączyć się z Internetem i gotowe! Możesz odtwarzać treści audio i sterować domem za pomocą:

  • aplikacji mobilnej dostępnej na platformie Android;
  • aplikacji w przeglądarce internetowej dostępnej lokalnie w Twojej sieci;
  • dedykowanego pilota radiowego (dostępny na osobnej aukcji) oraz
  • komend głosowych w języku polskim.

Oprogramowanie bramki

Platforma zawiera 4 główne komponenty systemowe, pierwsze trzy z nich są zainstalowane na bramce.

  1. System Android ze środowiskiem Linux: minimalny system podstawowy oraz dodatkowe pakiety dostępne za pomocą menedżera pakietów APT z repozytorium pakietów AIS Linux.
  2. Platforma automatyki: zmodyfikowana i uzupełniona (o dodatkowe usługi, automatyczne wykrywanie urządzeń i inne ulepszenia) platforma Home Assistant
  3. Aplikacje dodatkowe: aplikacje dostępne w Google
  4. Usługi online: w serwisie online mamy zdefiniowane stacje radiowe, podcasty, kanały wiadomości oraz dostępy do usług zewnętrznych wymagających autentykacji.

Czym jest wersja deweloperska? Jest to platforma, którą rozwijamy i przygotowujemy do umieszczenia w naszym końcowym produkcie - inteligentnym głośniku.

Użytkownicy obecnej wersji otrzymują aktualizacje oprogramowania (mniej więcej co 2-3 tygodnie) i mają możliwość kształtowania końcowej wersji produktu zgłaszając swoje uwagi i pomysły. Aktywni użytkownicy są również kopalnią pomysłów, które można wdrożyć przed wprowadzeniem na rynek produktu końcowego, dlatego też jesteśmy otwarci na włączenie do rozwoju naszego otwartego oprogramowania osoby potrafiące programować i które chciałyby się zaangażować w rozwój projektu.

Polecamy również zakup dedykowanego pilota AIS, który będzie świetnym uzupełnieniem bramki dev. W tym celu zapraszamy na pozostałe aukcje AI-Speaker! :)

Po więcej informacji zapraszamy na stronę projektu http://ai-speaker.com/dom/

Opinie o produkcie (0)

Twoje konto
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl